Hemen AraAcil Çilingir Ara

Çerkezköy çilingir

MULTLOCK KİLİT SİSTEMLERİ

1 0

 Mekanik kilitler, bir anahtar gibi bir serbest bırakma mekanizması kapıyı yerinde tutan sürgü veya çok noktalı kilitleme sistemini etkinleşti-rene kadar kapalı tutarak bir kapıyı emniyete alır . Sürgü kilitleri kilitleme mekanizmasının içine bir anahtar veya düğme yerleştirildiğinde ve cıvatayı yoldan çıkarmak ve kapıyı serbest bırakmak için döndürüldüğünde kilitleri açılır. mortise veya rım sistemleri gibi çok noktalı sistemler, hepsi bir tuşla aynı anda kontrol edilen birkaç kilitleme noktası ile güvence altına alınmıştır. Bu sistemler son derece güçlü ve güvenli. Bu nedenle, kayar kapılar gibi yüksek derecede hassas kırılma noktaları için en uygun seçimlerdir.

sistemi sadece multlock kapılara uygulanabilen sistemlerdir. Yani kapınıza multlock un çarklı olmayan düz barelini takmaya çalışmayın uymayacak ve kapı kasmasına sebep olabilecek bir durumdur. Multlock 81 mm çarklı barel ölçü olarak standart barellerden 10 cm daha uzundur. Bu barelin iç kısmıyla alakalı bir durum olduğundan kapınızın dışarda kalan barelin ön kısmı montaj esnasında çokta farketmiyor.

Multlock Çarklı barel Kilit montajı nasıl yapılır ? Açıkcası kne kadar anlatsakta bu barel çeşiti diğer barellerden biraz farklı olacağından teknik bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz, fakat yinede dilimizin döndüğünce anlatalım istedik. Multlock kilitlerin önce iç taraftaki paslanmaz kol vidalarını alyan yardımı ile kolun altındaki vidadan çıkarınız. Sonrasında Paslanmaz kısım dediğimiz kol ile birlikte altındaki ince paslanmaz plakayı çıkarınız. Sonrasında karşınıza 4 adet düz vida çıkacaktır . 4 vidayı düz tornavida yardımı ile çıkarınız ve sonrasında Multlock İnteractive Barelin orta vidasını kapı açık konumdayken çıkarıp arkasındaki mandaldan çekerek bareli yerinden çıkarınız. Barel Rozet vidaları engel olacağından rozet vidalarından çıkarıp yerine tekrardan oturtunuz.

Yazarı Hakkında

admin

web tasarım hizmetleri
administrator
Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  +905301700425